Jak to celé funguje

Cenu vaší nové střechy zjistíte za 10 minut. Je to jednoduché a zvládne to opravdu každý. Neztrácejte čas s měřením nebo hledáním projektu. Udělejte první krok a vstupte do kalkulátoru.

Na začátku něco málo o nás a vaší střeše

Začněte zadáním kontaktů a lokality. Nebojte se, veškeré informace bedlivě chráníme. Půjde to i bez zadání údajů, ale výsledek kalkulace pak možná nenaplní vaše očekávání.

Kalkulátoru stačí jen málo. Stačí vybrat tvary, které nejlépe vystihují váš dům a střechu. Má vaše střecha více tvarů? Vyberte ten nejpodobnější. Stejné je to i se sklonem. Pokud neznáte přesný sklon, vybírejte pocitově. Pokud má střecha více rozdílných sklonů, vyberte ten, který převládá.

S dalším krokem Vám trochu pomůžeme. Neznáte přesnou plochu vaší střechy? Nevadí. Kalkulátor vám nabídne jiné jednoduché varianty a spočítá vše za vás.

Teď už počítáme

Má to být celá střecha, krov nebo jen střešní plášť? Rozhodujete vy a kalkulátor vás pohodlně provede celou kalkulací. Poskytne Vám možnost vybrat vše co ke správné střeše patří. Střešní okna, vikýře, komíny, zateplení a mnohé další. Vybírejte pocitově a podle toho, která z variant nejlépe odpovídá vašim představám, nebo projektu. Tam kde si nebudete vědět rady, pomůže nápověda – modré info.

TIP!

Proč je nabídka krytin, klempířských materiálů a doplňků omezená?

Kalkulátor se teprve zrodil a bude postupně dospívat. Jak bude starší a moudřejší, přinese mnohem pestřejší škálu materiálů a možností. Mezi jeho klíčové vlastnosti však bude vždy patřit jednoduchost, přehlednost a srozumitelnost.

Nebojte se. I s tím málem se dopočítáte správného výsledku. Svého favorita mezi materiály najde každý. Ať už neradi utrácíte, máte rádi standard, nebo se necháváte hýčkat. Kalkulátor vám ukáže správnou cestu. Všimněte si, že při výběru různých položek vám kalkulátor zobrazuje cenové rozdíly. Můžete se tak snadno rozhodnout pro ekonomickou nebo dražší luxusnější variantu.

A jsme na konci

Pokud jste došli až sem, kalkulátor už zná cenu vaší střechy. Jestli jste zadali údaje o sobě, pak ji znáte také a v případě, že jste tak neučinili, je nejvyšší čas to udělat. A to je vše. Mrkněte do svého mailu. Nabídka s cenou vaší střechy už tam nejspíš je.

TIP!

Svou rozpracovanou a nedokončenou kalkulaci si můžete uložit na později a dokončit ji, až budete mít čas a chuť.